OMLET YAYINEVLERİ ÇÖZÜMLERİ VE PROGRAMLAR


Omlet, deneme sınavı ve soru bankası satışı yapan yayınevlerine hızlı optik okuma, mobil uygulama ve mobil uygulama üzerinden deneme sınavlarını ve soru bankalarının tanıtımlarını yapabilecekleri  bir sistem sunmaktadır.


Yayınevinin deneme sınavını tercih eden eğitim kurumları, öğretmenler, veliler en fazla bir saat içerisinde deneme sınavına giren tüm öğrencilerin karnelerini yayınevi için hazırlanmış cep telefonu programlarından görebilecekler.

 

En hızlı ve doğru optik okumayı sizin yayıneviniz yapsın. 

Bu işlem bir öğretmenin birkaç dakikasını alır. 


Öğretmen, yaptığı deneme sınavının optiklerini herhangi bir tarayıcıdan taratarak bilgisayarda bir klasörde toplar.


Öğretmen, optiklerin içinde bulunduğu klasörü yayınevinin Google Drive hesabıyla paylaşır.


Yayınevi, Google Drive hesabındaki optikleri birkaç dakikada okur, öğrenci karnelerini hazırlar ve ilgili öğretmene e-posta olarak ve Google Drive hesabı üzerinden gönderir.


Öğretmen, aynı anda yayınevinin mobil uygulamasından (android ve ios) öğrencilerin karnesini görüntüler.


Yayınevi, mobil uygulamasını indirerek optik cevap kağıtlarını görüntüleyen öğretmen ile istediği zaman iletişim kurabilir.


Yayınevi, mobil uygulamasını indiren öğretmenlere bir sonraki deneme sınavının reklamını yapabilir, yeni çıkan soru kitapçıklarının tanıtımını yapabilir.


Yayınevi, mobil uygulamasını indiren öğretmene yönelik indirim kampanyası veya indirim kuponu vererek öğretmenlerin bir sonraki deneme sınavını satın almasını sağlayabilir.


Yayınevi, mobil uygulamasını indiren öğretmene uygun teklifler oluşturarak bir sonraki deneme sınavının siparişini haftalar öncesinden alabilir.