Omlet Mobil Yazılım Çözümleri

Eğitim kurumlarında kullanılan yazılımlar için farkındalık yaratan Omlet Bilişim ve Eğitim Teknolojileri, bir kurumun ihtiyacı olan yazılmları veli, öğretmen ve kurum yönetimi tarafından daha etkin ve hızlı kullanılması için çözümler geliştirmektedir.

Bu bağlamda eğitim kurumunun yönetimi ile veli ve öğretmen arasındaki senkronizasyon sağlanmakta, veli ve öğretmenin kurum yönetimi ile anlık iletişimi sağlanmaktadır.

Bu durum eğitim kurumuna ciddi bir prestij sağlarken veli, öğretmen ve eğitim kurumu aralarındaki iletişimi sağlayarak öğrencilerin durumundan anlık olarak haberdar olabilmektedir.

Omlet, eğitim kurumunun olduğu kadar öğretmen ve velinin de hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan yazılımları kullanıma sunar.

Omlet Mobil Yazılımlar:

Kurumsal Mobil Yazılımlar; Eğitim kurumunun android ve ios işletim sistemlerine uygun yazılımlardır. Bu programlar kurumsal kimlik yaratmak isteyen tüm eğitim kurumlarına önerilir.

Kurumsal mobil yazılımlarda, kurum hakkında detaylı bilgi, kurum öğretmenleri, yöneticileri hakkında bilgi verebilirsiniz.

Veliler program üzerinden kurumunuz ile iletişime geçebilirler.

Veliler öğrencilerinin devamsızlıklarını, notlarını, servis bilgilerini, yemek listelerine ulaşabilirler.

Özel durumu olan öğrencilerin (rahatsızlık, düzenli ilaç alma vb.) durumları veli ile anlık olarak paylaşılabilir, ilaç içen öğrencinin ilaçlarının verilip verilmediği veliye anlık bildirilir.

Öğrencisi eğitim kurumunun servisini kullanan veliler kurumun cep telefonu programından servise binip binmediğini anlık olarak takip edebilir, servisin nerede bulunduğu konumunu görebilir.

Omlet Mobil Çözümleri ile eğitim kurumları cep telefonu programları ile velilere öğrencileri ile ilgili bilgileri anlık olarak paylaşarak birçok masraftan da kurtulmakta, internet teknolojilerini kurumlarında hızlı, basit ve etkili şekilde kullanmanın keyfini yaşarlar.